Úprava a Oprava svatebních a společenských šatů

Šaty, které vám dokonale padnou
Snadná a rychlá rezervace online
I když pro běžné úpravy oděvů není rezervace potřebná, úprava slavnostních šatů je složitý proces a vyžaduje více času na zkoušky a konzultace.
Zarezervujte si svůj čas pro individuální přístup a perfektní úpravu.
Maximální délka rezervace je jedna hodina.
Výšivka Monogram
Ozdobíme Vaši svatební nebo společenskou událost jedinečnými monogramy. Vyrábíme výšivky na kapesníky, ubrusy, ručníky a další textilie, aby byly pro Vás ještě osobnější a nezapomenutelnější
Express úprava
Rozumíme, že svatební a společenské šaty jsou nezbytností na nejrůznějších akcích, a proto vám s radostí nabízíme urgentní opravy a úpravy šatů na míru pro jakoukoli postavu. Stačí se s námi domluvit dopředu.

Co vzít s sebou na zkoušku šatů v našem ateliéru?

Když přicházíte na první zkoušku svatebních šatů nebo jiných slavnostních šatů, může být užitečné vědět, co vzít s sebou, aby se zkouška zúročila co nejvíce. S ohledem na to jsme pro Vás připravili následující seznam věcí, které byste měli vzít s sebou na první zkoušku.
 • 1

  Šaty

  Samotné svatební nebo společenské šaty, které si přejete opravit. Je velmi důležité mít šaty buď nové nebo pečlivě vyčištěné.
  Pouze tak lze zajistit, že výsledný vzhled bude perfektní
 • 2

  Boty, které hodláte nosit během události.

  Je důležité mít s sebou vhodné boty, aby krejčí mohli správně upravit délku šatů vzhledem k výšce obuvi. Pokud zkoušíte nebo upravujete šaty s jinými botami, může být délka šatů nesprávná a nebudou vypadat dobře. Proto je vhodné mít při zkoušce a úpravách šatů boty, které budete nosit během události.
 • 3

  Podprsenku a spodní prádlo: ideálně ty, které budete mít na sobě na danou slavnostní událost.

  Podprsenka a spodní prádlo mají vliv na celkový vzhled šatů, zejména na pas a tvar pod prsy. Když budete mít na zkoušce správně zvolené podprsenky a spodní prádlo, budete mít lepší představu o tom, jak budou šaty vypadat na danou příležitost.
Dodatečné služby pro dokonalé provedení vašeho svatebního dne
Nabízíme úpravy pánských obleků a možnost výšivky monogramu na svatební kapesníky či ubrusy, které dodají vašemu svatebnímu dni osobitý a jedinečný dotek. Klikněte zde a dozvíte se více.
Výšivka Monogram
Úpravy pánských obleků

Ceník

V následujícím ceníku jsou uvedeny základní ceny za běžné úpravy. Ceny se mohou lišit v závislosti na materiálu šatů, složitosti úpravy a času, který je potřeba na vykonání práce. V případě, že potřebujete nějakou speciální úpravu, která není uvedena v ceníku, rádi vám připravíme individuální nabídku. Kontaktujte nás a sdělte nám vaše požadavky.

Často Kladené Otázky

INFO
OTEVÍRACÍ DOBA

 • Po – Pá: 09:00 – 18:00
 • Sobota : Zavřeno
 • Neděle : Zavřeno
KONTAKT
XEA Company s.r.o
IČO 24281662

+ 420 725 084 133
INFO@IRISBOUTIQUE.CZ
nám. Bratří Synků 612/11
Praha 4, Nusle
úprava oděvu
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
E-SHOP
strojní
výšivka
Made on
Tilda